Про програму
BV_site_kartka_degustatora_shema.jpg


Ми дбаємо про те, щоб вся продукція Bebivita максимально відповідала потребам наших маленьких споживачів, і Ви мали можливість піклуватися про найдорожчу Вам людину із максимальною для неї користю. Саме тому ми створюємо дитяче харчування з продуктів, повноцінних за вмістом корисних речовин та абсолютно безпечних.

А щоб всі пюре та соки Bebivita якомога краще смакували малятам ми відбираємо виключно стиглі плоди найсмачніших та найароматніших сортів фруктів та овочів. Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, роблячи її ще кращою для наших маленьких споживачів, однак ми впевнені, що найкращим експертом у харчуванні малюка, є його матуся.

Ось чому для нас є надзвичайно важливою саме Ваша думка стосовно дитячого харчування Bebivita. Ми будемо щиро вдячні Вам та Вашій крихітці, якщо ви разом станете учасниками дегустаційної програми Bebivita.
Щоб стати учасником дегустаційної програми, будь-ласка,
дотримуйтесь наступних правил:
Роздрукуйте карту дегустатора (скачати файл)
Скуштуйте продукцію Bebivita разом із Вашим малюком та запишіть ваші враження у КАРТЦІ ДЕГУСТАТОРА (проставте оцінки та коментарі)
Додайте до заповненої КАРТКИ ДЕГУСТАТОРА не менше 10-ти етикеток продукції,
яку Ви про дегустували
Серед 10-ти етикеток мають бути етикетки не менше трьох видів продукції:
соків, фруктових пюре, овочевих пюре, м'ясних, м'ясо-овочевих пюре або печива Bebivita у будь-якому співвідношенні
Надішліть заповнену КАРТКУ ДЕГУСТАТОРА разом із етикетками продукції на адресу:
а/с Bebivita, м. Київ, 04209
Кожному учаснику дегустаційної програми Bebivita, який надішле
заповнену КАРТКУ ДЕГУСТАТОРА із етикетками продукції, буде відправлено
гарантований подарунок - ЗАПИСНИК ДЛЯ МАМИ ТА ЛОЖЕЧКА ДЛЯ МАЛЮКА.
Серед усіх учасників дегустаційної програми щомісяця буде розігруватися
ЦІННИЙ ПОДАРУНОК.
Важлива інформація
1. Кожного місяця цінний подарунок буде змінюватися. Назва щомісячного подарунку буде оголошуватися на сайті.
2. Перевірка та обробка листів із КАРТКАМИ ДЕГУСТАТОРА та етикетками, які надійшли на адресу а/с Bebivita, м. Київ, 04209 до останнього числа попереднього місяця, здійснюється до 10 числа поточного місяця.
3. Розіграш цінного подарунку проводиться 10 числа кожного місяця серед усіх учасників, які надіслали КАРТКУ ДЕГУСТАТОРА із етикетками до останнього числа попереднього місяця.
4. У розіграші приймають участь кожні 10 етикеток продукції Bebivita, додані до КАРТКИ ДЕГУСТАТОРА. Тобто, якщо до КАРТКИ ДЕГУСТАТОРА додано 30 етикеток, тоді в цього учасника розіграшу шанси виграти цінний подарунок потроюються.
5. Розіграш проводиться методом випадкової вибірки. Переможця буде повідомлено по телефону наступного робочого дня після розіграшу. 
6. Гарантовані подарунки та цінний приз розсилаються 20 числа кожного місяця за рахунок Організатора Програми.
7. Розсилка подарунків здійснюється Укрпоштою.
8. Отримувачі гарантованих подарунків та цінного щомісячного подарунку не мають сплачувати ніяких коштів у відділенні Укрпошти ні за подарунок, ні за пересилку подарунків.