Термін придатності дитячих пюре
Читати ще:
1/4

Тривалість терміну придатності баночок із пюре та соками не повинна викликати побоювань. Сучасні технології теплової обробки, вакуумна упаковка та виробництво в умовах повної стерильності, повністю виключають попадання будь-яких мікроорганізмів, які можуть викликати псування продукту. Також ретельній перевірці підлягає упаковочний матеріал для готової продукції: абсолютно кожна баночка та кришка проходять багаторівневу систему очистки та стерилізації на сучасному обладнанні. Попри це кожна баночка перевіряється на наявність пошкоджень та відщерблень.

Така технологія забезпечує можливість тривалого зберігання продукту що повність виключає будь-яку необхідність у використанні консервантів.

Крім того, використання консервантів у продуктах дитячого харчування заборонено державою, і кожна партія таких продуктів ретельно перевіряється на наявність консервантів та інших шкідливих речовин (таких як пестициди, нітрати та ін.). Крім того, контролю підлягає відповідність заявленого на етикетці списку інгредієнтів фактичному вмісту продукту.